Opcje przeglądania

Trudno wyobrazić sobie wnetrze bez stolików kawowych lub małych stolików okazjonalnych, zawsze są potrzebne w każdym domu. Stoliki ze szklanym blatem znane są od wielu lat, jednak szkło artystyczne typu weneckiego szkła Murano zastosowane jako blaty, to już bardzo nietypowe rozwiązanie. Pracowałam nad tą kolekcją 2 lata, jej piersza część była przygotowywana na targi w Mediolanie, dużo w niej nawiązań do stylu Art Deco i dekadencji, stoliki kawowe z kwadratowymi blatami to najnowsze projekty pokazane w Nowym Jorku. Mam nadzieję, że któryś styl trafi w Wasze gusta. 

Stoliki kawowe cieszą coraz większą popularnością. Są to meble, bez których trudno sobie wyobrazić salon. Można powiedzieć, że są niezbędnym elementem każdego salonu. Zazwyczaj są niewielkim rozmiarów i jak sama nazwa wskazuje służą do odpoczynku i chwili relaksu z „małą czarną”. Stolik kawowy zazwyczaj znajduje się centrum, dlatego też powinien stanowić idealne dopełnienie wnętrza.

W sklepie internetowym Barańska-Glass znaleźć można wiele stolików kawowych. Są one jednak nietuzinkowe. Blaty stolików stworzone są ze szkła artystycznego. Jest to szkło typu weneckiego Murano, co samo w sobie przyciąga uwagę i świadczy o niebanalnej konstrukcji. W stolikach kawowych znaleźć można wiele nawiązań do stylu Art Deco oraz dekadencji. Kolekcja stolików powstawała ponad 2 lata, a najnowsza ich odsłona z kwadratowymi blatami zadebiutowały na pokazie w Nowym Jorku. Stoliki pokazane na stronie są w stanie idealnie połączyć różne elementy w salonie i stanowić ich centralny punkt, przede wszystkim dzięki swojemu wyglądowi, który przyciąga wzrok.

Stoliki kawowe Golden River ze szkła artystycznego

Stoliki kawowe Golden River ze szkła artystycznego
Stoliki kawowe Golden River ze szkła artystycznego

Stoliki kawowe Golden River z blatami ze szkła spiekanego 24 mm. . 

Cena: 2 350,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl