Promocje
Lampa  wisząca Irys - szkło artystyczne
Lampa wisząca Irys - szkło artystyczne
696,00 zł 345,00 zł
szt.
Stoliki kawowe DROPS ze szkła artystycznego
Stoliki kawowe DROPS ze szkła artystycznego
1 850,00 zł 1 110,00 zł
szt.
Stolik  So Coffee ze szkła typu Murano
Stolik So Coffee ze szkła typu Murano
2 800,00 zł 1 680,00 zł
szt.
Blat DROPS -  szkło artystyczne , średnica 40 cm
Blat DROPS - szkło artystyczne , średnica 40 cm
850,00 zł 190,00 zł
szt.
Blat Emir -  szkło artystyczne , średnica 50 cm
Blat Emir - szkło artystyczne , średnica 50 cm
950,00 zł 250,00 zł
szt.
Blat Flower-  szkło artystyczne , średnica 50 cm
Blat Flower- szkło artystyczne , średnica 50 cm
950,00 zł 250,00 zł
szt.
Blat DROPS -  szkło artystyczne , średnica 50 cm
Blat DROPS - szkło artystyczne , średnica 50 cm
950,00 zł 250,00 zł
szt.

Trudno wyobrazić sobie wnetrze bez stolików kawowych lub małych stolików okazjonalnych, zawsze są potrzebne w każdym domu. Stoliki ze szklanym blatem znane są od wielu lat, jednak szkło artystyczne typu weneckiego szkła Murano zastosowane jako blaty, to już bardzo nietypowe rozwiązanie. Pracowałam nad tą kolekcją 2 lata, jej piersza część była przygotowywana na targi w Mediolanie, dużo w niej nawiązań do stylu Art Deco i dekadencji, stoliki kawowe z kwadratowymi blatami to najnowsze projekty pokazane w Nowym Jorku. Mam nadzieję, że któryś styl trafi w Wasze gusta. 

Stoliki kawowe cieszą coraz większą popularnością. Są to meble, bez których trudno sobie wyobrazić salon. Można powiedzieć, że są niezbędnym elementem każdego salonu. Zazwyczaj są niewielkim rozmiarów i jak sama nazwa wskazuje służą do odpoczynku i chwili relaksu z „małą czarną”. Stolik kawowy zazwyczaj znajduje się centrum, dlatego też powinien stanowić idealne dopełnienie wnętrza.

W sklepie internetowym Barańska-Glass znaleźć można wiele stolików kawowych. Są one jednak nietuzinkowe. Blaty stolików stworzone są ze szkła artystycznego. Jest to szkło typu weneckiego Murano, co samo w sobie przyciąga uwagę i świadczy o niebanalnej konstrukcji. W stolikach kawowych znaleźć można wiele nawiązań do stylu Art Deco oraz dekadencji. Kolekcja stolików powstawała ponad 2 lata, a najnowsza ich odsłona z kwadratowymi blatami zadebiutowały na pokazie w Nowym Jorku. Stoliki pokazane na stronie są w stanie idealnie połączyć różne elementy w salonie i stanowić ich centralny punkt, przede wszystkim dzięki swojemu wyglądowi, który przyciąga wzrok.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl